Prsní implantáty ARION

Představení produktu ARION

  • VYSOKÁ KVALITA
  • MAXIMÁLNÍ SPOLEHLIVOST
  • BEZPEČNOST
  • PŘIROZENOST
  • DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

„Prsní implantáty používáme už 45 let a známe rizika, která jsou spojená se samotným chirurgickým zákrokem. Z tohoto důvodu se nemůžeme smířit s komplikacemi způsobenými samotnými implantáty. Vývoj směřuje k výroběimplantátů s narůstající elasticitou pláště, který je dlouhodobě odolný a spolehlivý.‘‘ Dr. H. G. Arion* (r. 2010)

VYSOKÁ KVALITA DÍKY UNIKÁTNÍ TECHNOLOGII MONOBLOCK 

– vysoce kvalitní silikonový elastomer
– až 3 ze 6 ti vrstev pláště zabraňují permeaci (prosakování) silikonu
– maximální elasticita pláště – pevnost v tahu až do 500% (až do 950%
při CMC implantátech)
– absolutní rovnoměrnost jednotlivých vrstev díky patentovanému
automatizovanému výrobnímu postupu
– maximální odolnost proti ruptuře zaručená díky autogennímu sváru pláště a uzávěru

ŠIROKÁ ŠKÁLA IMPLANTÁTŮZARUČUJÍCÍ PŘIROZENÝ VZHLED

Společnost Laboratoires ARION nabízí plastickým chirurgům komplexní sortiment prsních implantátů, které tvoří kulaté, anatomické a dualkohezívní implantáty různých profilů a velikostí s hladkým, texturovaným i mikrotexturovaným povrchem. Díky implantátům značky ARION si zabezpečíte dokonalý a přirozený vzhled vašeho

poprsí přesně podle vašich očekávání a představ.

• Monoblock – Silicone SoftOne je kohezivní silikonový gel, kterého visko-elasticita je svými vlastnosti velmi podobná tkanivu přirozeného prsu.

• Monoblock – Silicone AX Dual gel cohesivity – anatomické implantáty s dvojí kohezivitou gelu jsou mimořádně vhodné při potřebě zvýraznění projekce.

• Monoblock – Hydrogel – CMC – Laboratoires ARION je jediným výrobcem na světě, který nabízí od roku 1944 alternativu k implantátům s náplní silikonového gelu. Biodegradovatelný hydrogel na bázi Carboxy-metylcelulózy (C.M.C) je netoxický, ve vodě plně rozpustný a má podobné visko-elastické vlastnosti jako tkanivo prsu. Díky svojí radiotransparentnosti zjednodušuje případný RTG monitoring klientky.

MAXIMÁLNÍ SPOLEHLIVOST A BEZPEČNOST

– V technologii a bezpečnosti prsních implantátů je společnost Laboratoires Arion v popředí díky 30 ti leté zkušenosti v oblasti výzkumu a klinických studií.
– Implantáty ARION jsou vyráběné a testované podle přísných norem v nejvyšší kvalitě a procházejí přísnou kontrolou. Všechny implantáty jsou v souladu s normami ISO, splňují požadavky Evropské unie a jsou certifikované podle Směrnice o zdravotnických pomůckách 93/42/EEC. Silikonový gel používaný v implantátech ARION je schválený americkou FDA.
– Už 500 tisíc klientek po celém světě je spokojených s výběrem prsních implantátů ARION.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Ve snaze o dosáhnutí maximální spokojenosti klientky poskytuje společnost Laboratoires ARION tři stupně záruky na implantáty Monoblock plněné silikonovým gelem.

1) Standardní záruka do 10 let od operace – bez poplatků
– implantát na výměnu zdarma v případě technické závady, která si vyžádá revizní operaci
– vztahuje se na: ztrátu integrity pláště / rupturu / či kapsulární kontrakturu

2) Doživotní záruka po 10 letech od operace – bez poplatků
– jeden implantát zdarma a druhý implantát za trvale zvýhodněnou cenu
– vztahuje se na výměnu implantátu z jakéhokoliv důvodu (včetně estetického)
– klientka si může zvolit objem implantátu

3) Prémiová záruka „Serenity program“ – s příplatkem 200 EUR
– zdarma sizer odpovídající velikosti k první implantaci
-do 5 let od operace implantát na výměnu zdarma v případě technické závady, která si vyžaduje revizní zákrok
– do 5 let od implantace náhrada 1.000 € na pokrytí nákladů na revizní operaci
– vztahuje se na: ztrátu integrity pláště / rupturu /, či kapsulární kontrakturu

Jelikož je nabídka prsních implantátu ARION opravdu široká, je potřebné, abyste se společně se svým plastickým chirurgem rozhodli, který typ implantátu je pro vás nejvhodnější. Prsní implantáty se od sebe liší 5 ti různými vlastnostmi – velikostí, tvarem, texturou obalu, náplní a profilem.

Všechny tyto vlastnosti byste měli s vaším plastickým chirurgem prodiskutovat, abyste vybrali implantát, který bude nejlépe vyhovovat vašim představám, potřebám, morfologii a se kterým dosáhnete požadovaného výsledku.

V průběhu konzultace si váš plastický chirurg přeměří šířku, výšku a profil vašeho poprsí, aby pro vás mohl vybrat správný typ implantátů. Mnoho plastických chirurgů má k dispozici i různé pomůcky, které vám pomůžou představit si, jak vaše prsa budou vypadat po operaci.

Kulaté silikonové implantáty Monoblock jsou k dispozici s nízkým (LP), vysokým (HP), extra vysokým (XP) a ultra vysokým (XXP) profilem.

Dualkohezivní (AX, A2X,
A2XH, A2SX) silikonové implantáty Monoblock 
jsou implantáty s dvojitou kohezivitou gelu. Obsahují silikonový gel SoftOne a silikonový gel s vysokou kohezivitou.

Anatomické (AN) silikonové implantáty Monoblock jsou stejně dostupné v různých profilech a projekcích pro vytvoření přirozeného vzhledu.

Prsní implantáty ARION jsou k dispozici s hladkým, mikrotexturovaným i texturovaný povrchem, v různých velikostech, s různým profilem a projekcí.

Příprava na operaci

Chirurg si musí být před stanovením přesného termínu operace jistý, že pacientka je v dobrém zdravotním stavu, že je řádně informovaná, má realistické očekávání estetického výsledku a že rozumí i případným rizikům a pooperačnímu režimu. Stejně důležité je, aby váš chirurg byl obeznámen s vašimi požadavky na velikost a tvar implantátu. Před samotnou operací vás chirurg musí přeměřit, nakreslit na hruď orientační značky a na základě tělesných proporcí rozhodnout o umístění implantátů. Ideální poloha závisí na tloušťce prsní tkáně a její schopnosti obalit implantát.

Prsní implantát může být umístěný

částečně pod hlavní prsní sval (retro-pektorálněnebo nad hlavní
prsní sval a pod prsní žlázu (prepektorálně).

1. Inframamárně
je to nejrozšířenější způsob, kdy je řez vedený v podprsní rýze.

2. Periareolárně
řez je vedený po linii dvorce v okolí prsní bradavky.

3. Transaxilárně
(vhodné pouze pro oválné implantáty)

Pár dní po operaci je péče o prsa nenáročná. Pacientka by se neměla koupat, měla by nosit podpůrnou bandáž nebo speciální podprsenku. Po odstranění stehů je dobré poradit se s vaším plastickým chirurgem ohledně péče o jizvy. Je vhodné prsa i jizvy jemně masírovat krémem nebo tělovým mlékem, které vám sám doporučí, aby nedocházelo k vysoušení pokožky, případně vám může doporučit speciální silikonové náplasti, které zlepšují vzhled jizev (jako např. Siltape).

Tato doporučení jsou jen obecná, a protože je každá žena jiná, je třeba vše (včetně použití lokálních léčiv, jako např. Steroidy) konzultovat s vaším plastickým chirurgem, lékařem nebo lékárníkem.

V případě, že se po operaci chystáte podstoupit nějaké vyšetření nebo operaci prsou, je nutné informovat lékaře nebo ošetřující personál o tom, že máte prsní implantáty.

Doporučujeme vám neustále s sebou nosit doklad s identifikačními údaji implantátů, který dostanete po operaci, příp. certifikát doživotní záruky na prsní implantáty ARION, aby v případě nehody (např. autonehody) byl zasahující lékař informován.